اگر علاقه مند به طبیعت و طبیعت گردی هستید، در میان جاذبه های گردشگری کیش، میتوانید از پارک ها، ساحل و دریای بی نظیر خلیج فارس دیدن نمایید. این اماکن میتوانند ساعاتی طولانی را در طول روز شما و خانواده تان را سرگرم کنند. پارک ساحلی میرمهنا کیش یکی از پارک هایی است که طرفداران زیادی پیدا کرده است. با دایانا گشت پارس همراه باشید تا درباره این پارک ساحلی اطلاعات کسب نمایید.
موقعیت مکانی این جزیره در شمال و شمال غرب جزیره میباشد که همه ساله گردشگران و مسافران تور کیش را به سمت خود میکشاند تا بتوانند روزی خوش را در کنار خانواده سپری کنند و اوقات خوشی را فراهم سازند.

امکانات پارک ساحلی میرمهنا

این پارک امکاناتی نظیر آلاچیق و همچنین اسکله ای به نام همین پارک، یعنی میرمهنا دارد. همچنین امکان ماهیگیری در این پارک، یکی دیگر از دلایل جذابیت آن میباشد.
این پارک به دو فاز ۱ و ۲ تقسیم میشود که در ادامه به توضیح هر یک خواهیم پرداخت:

فاز ۱ پارک ساحلی میرمهنا کیش

فاز ۱ این مجموعه با مساحت حدود ۴۱۰۰۰ متر مربع دارای مسیرهای پیاده رو، آلاچیق و محل هایی برای پخت کباب و پارکینگ پذیرای گردشگران تور کیش میباشد. ویژگی های دیگر این فاز داشتن نمازخانه ساحلی، بازار عرب ها، کتابخانه عمومی، بازار ماهی فروشی، مسیر دوچرخه سواری، بوفه و چایخانه است. علاوه بر همه این ها در اغلب اوقات شما می توانید در کنار اسکله ماهی گیری از تماشای لاک پشت های آزاد لذت ببرید.

 فاز ۲ پارک ساحلی میرمهنا

فاز ۲ با مساحت حدود ۵۰۰۰۰ متر مربع در حال تکمیل شدن می باشد. در این فاز دو زمین بازی کودکان در نظر گرفته شده است. در اسکله ماهیگیری این پارک شما می توانید در زمان هایی که ماهیگیری آزاد است، به صورت تفریحی و شخصی مشغول ماهیگیری شوید. این پارک ۱۱ امین جاذبه برتر جزیره کیش شناخته شده است.
ضمنا لوازم ماهی گیری را هم می توانید از داخل بازار پردیس، بازار ونوس، بازار پادنا و یك فروشگاه كوچك نزدیك به بازار ماهی فروشان تهیه فرمایید. شنا كردن در محدوده پارك میرمهنا ممنوع است چرا که صخره ای و خطرناک می باشد.